VPISI

Vpišite se v naše programe karateja. Na voljo so programi tako za začetnike kot tudi tiste, ki so osnovno znanje že osvojili.

Treningi potekajo v PONEDELJEK in SREDO od 17.00 do 19.30 ure na OŠ Polje (VELIKA DVORANA), Zaloška cesta 189, 1260 Ljubljana – Polje.

Karate klub Zmaj - Vpis

VPISNI OBRAZEC KARATE KLUBA ZMAJ

KARATE KLUB ZMAJ

za otroke od 5 do 7 let

za otroke od 7 do 10 let

za dijake in študente

za starejše in ostale

VSEBINA TRENINGOV BO USMERJENA K

RAZVOJU MOTORIČNIH SPOSOBNOSTI

SAMOOBRAMBI IN IZBOLJŠANJU KONCENTRACIJE

DISCIPLINI IN SAMOKONTROLI

DRUŽENJU Z VRSTNIKI

SPOŠTOVANJU

IZBOLJŠANJU SAMOZAVESTI

Vpis v tečaj bo potekal od začetka septembra do začetka oktobra na OŠ Polje v Ljubljani. VPIS JE BREZPLAČEN.
Drugi družinski član ima pri plačilu mesečne vadnine 50 odstotni popust.

Dodatne informacije lahko dobite na telefon: +386 31 444 823.

Novo Polje, cesta XI 11B
1260 Ljubljana-Polje

E-naslov: info@karateklubzmaj.si

Stopite v stik z nami

Soglašam, da posredovane osebne podatke hranite in uporabite, da me prek e-naslova ali telefona občasno obveščate o:

Vaše podatke bomo uporabljali izključno za namen, za katerega smo pridobili vašo privolitev. Vaše osebne podatke bomo uporabljali zaupno in jih ne bomo posredovali tretjim osebam. Vašo zasebnost obravnavamo v skladu z določili GDPR in Zakonom o varstvu osebnih podatkov.

Od prejemanja sporočil se lahko kadarkoli odjavite tako, da pošljete sporočilo na e-naslov: info@karateklubzmaj.si z naslovom Odjava. Po obdelavi zahteve za odjavo vam bo KARATE KLUB ZMAJ prenehal pošiljati vsebine, od katerih ste se odjavili. Podrobnosti o odjavi, obdelavi in varovanju osebnih podatkov si preberite v Pravnih obvestilih.