Zmaj Open 2018

Balkanske, evropske in svetovne prvakinje. A le ena je lahko zmagovalka. Na letošnji prvi izvedbi turnirja Zmaj Open je sodelovalo 16 povabljenih tekmovalk starih od 16 do 18 let, iz Slovenije, Hrvaške, Srbije in ZDA, med njimi tudi nosilke medalj z največjih tekmovanj.

Po bojih v skupinskem delu smo si ogledali odlične finalne boje, kjer je na koncu slavila Srbkinja Sofija Simović. Tak sistem tekmovanja je v Sloveniji novost, ki pa je naletel na odlične odzive. Da nam namrečpriložnost, da karate v zanimivem večeru približamo gledalcem, hkrati pa perspektivnim mladim tekmovalkam omogočimo vrhunsko tekmo, izkušnjo in motivacijo.

Po uspešni izvedi turnirja, se zahvaljujemo vsem prisotnim tekmovalkam in gledalcem in se že veselimo prihodnjih turnirjev Zmaj Open!

Posebna zahvala pa seveda našemu sponzorju, NOVI LJUBLJANSKI BANKI brez katerega ne bi šlo.
Pa tudi donatorjem Tiskarni Ozimek in Nepremicnine.net

Vabimo vas, da si ogledate spodnjo foto galerijo, ki vsebuje tudi rezultate posameznih skupin in izločilnih bojev.

Hvala