Vpisi

VABLJENI K VPISU
V KARATE KLUB ZMAJ

Vpis v Karate klub Zmaj poteka skozi celotno šolsko leto na OŠ Polje v Ljubljani in centru Svarun na Lavrici, lahko pa se vpišete tudi preko elektronske pošte s priloženim vpisnim obrazcem.

VPISNI OPRAZEC KARATE KLUBA ZMAJ

Prenesi datoteko

Druženju z vrstniki

Vpis v tečaj bo potekal od začetka septembra do začetka oktobra na OŠ Polje v Ljubljani in v centru Svarun na Lavrici.

Drugi družinski član ima pri plačilu mesečne vadnine 50 odstotni popust, tretji in vsak nadaljnji član istega gospodinjstva, pa trenira v klubu brezplačno (plačila mesečne vadnine je oproščen). Dodatne informacije lahko dobite na Telefon: 031 444 823 (glavni trener).

Druženju z vrstniki

Vpis v tečaj bo potekal od začetka septembra do začetka oktobra na OŠ Polje v Ljubljani in v centru Svarun na Lavrici.

Drugi družinski član ima pri plačilu mesečne vadnine 50 odstotni popust, tretji in vsak nadaljnji član istega gospodinjstva, pa trenira v klubu brezplačno (plačila mesečne vadnine je oproščen). Dodatne informacije lahko dobite na Telefon: 031 444 823 (glavni trener).