Urnik

17:45 – 18:45 C1 + C2 + ABT

Petek URA SKUPINA

SKUPINA TEHNIČNO ZNANJE OPIS
T DAN Vadba bo prilagojena tekmovalcem v katah in borbah.
A 2. kyu – DAN Vadba bo prilagojena članom kluba z višjimi barvnimi pasovi, mojstrom rekreativcem in mlajšim tekmovalcem. Vsebovala bo rekreacijo, samoobrambo, šolske, mojstrske kate, tehniko in kumite.
B 4. kyu – 2. kyu Vadba bo prilagojena višjim šolskim pasovom. Vsebovala bo šolske in mojstrske kate, tehniko in kumite.
C 7. kyu – 4. kyu Vadba bo prilagojena članom kluba z nižjimi barvnimi pasovi. Vsebovala bo šolske kate, tehniko in kumite.
Z Začetniki Vadba bo prilagojena začetnikom. Vsebovala bo šolske kate, tehniko in kumite.
V Karate vrtec Vadba bo prilagojena mlajšim začetnikom v starosti do 6 let s ciljem spoznavanja osnov karateja, razvoju individualnih motoričnih sposobnosti, skupinske vadbe in igre.