Urnik

17.00-18.00 KZ + MZ + Z
18.00-19.00 C+B+A+T

SKUPINA TEHNIČNO ZNANJE OPIS
T DAN Vadba bo prilagojena tekmovalcem v katah in borbah.
A 2. kyu – DAN Vadba bo prilagojena članom kluba z višjimi barvnimi pasovi, mojstrom rekreativcem in mlajšim tekmovalcem. Vsebovala bo rekreacijo, samoobrambo, šolske, mojstrske kate, tehniko in kumite.
B 4. kyu – 2. kyu Vadba bo prilagojena višjim šolskim pasovom. Vsebovala bo šolske in mojstrske kate, tehniko in kumite.
C 7. kyu – 4. kyu Vadba bo prilagojena članom kluba z nižjimi barvnimi pasovi. Vsebovala bo šolske kate, tehniko in kumite.
Z Začetniki Vadba bo prilagojena začetnikom. Vsebovala bo šolske kate, tehniko in kumite.
MZ + Z Mali Zmaji+Zmaji Vadba bo prilagojena otrokom v starosti 6 – 8 let s ciljem spoznavanja osnov karateja, razvoju individualnih motoričnih sposobnosti, skupinske vadbe in igre. Vsebovala bo šolske kate, tehniko in kumite osnove.
KZ Karate Zmajčki Vadba bo prilagojena mlajšim začetnikom v starosti do 6 let s ciljem spoznavanja osnov karateja, razvoju individualnih motoričnih sposobnosti, skupinske vadbe in igre.