Državno prvenstvo Slovenije do 21 let

V soboto 24.11. , je v Hočah potekalo Državno prvenstvo za najboljše karateiste v Sloveniji stare do 21 let. Tokrat smo se udeležili tekmovanja s sedmimi tekmovalci v kategorijah kate in borbe. Najboljši rezultat je dosegel naš član Zoran Žlof, ki je v kategoriji borbe mlajši člani -84 kg, klonil šele v finalu in osvojil odlično 2. mesto. Z tretjim mestom v kategoriji borbe mlajši člani +84 kg je njegov rezultat dopolnil Fadil Trozić. Odlične nastope je pokazal tudi naš mladi up Belmin Ramić, ki je žal moral priznati premoč v boju za 3. mesto in osvojil tako nehvaležno 5. mesto v kategoriji borbe dečki -35 kg. Z 7. mestom v kategoriji kate malčki in odličnimi nastopi, pa je naše uspehe dopolnil Gal Pirman. Čestitke za uspešne nastope tudi vsem ostalim, ki so dostojno zastopali barve kluba!