Bron in srebro v Žalcu!

Ta vikend je v Žalcu potekala 2. pokalna tekma v karateju. S štirimi tekmovalci smo osvojili 2 medalji in eno 5. mesto. ??
Belmin Ramić je tokrat prikazal odlične borbe in po štirih prepričljivih zmagah klonil šele v finalu, ko je praktično že dobljeno borbo, v zadnjih sekundah zaradi majhne nezbranosti izgubil?Omeniti velja, da so bile kategorije zelo številčne, v njegovi kategoriji je bilo kar 32 tekmovalcev. ?
Odlično se je odrezala tudi naša mlada perspektivna tekmovalka v katah, Lara Vahtar. Na koncu je osvojila odlično 3. mesto in tako uspešno sklenila sezono. ?
Tokrat je malo športne sreče zmanjkalo Galu Pirmanu, ki je po treh prepričljivih zmagah, na koncu osvojil odlično 5. mesto in s tem pokazal, da sodi v sam državni vrh. ??
Tekmovanja se je udeležila tudi Renata Jokić, ki je zelo dobro zastopala barve kluba, vendar je tokrat ostala brez vidnejše uvrstitve, kar pa ne pomeni, da za nas ni zmagovalka! ?
Vsem tekmovalcem iskreno čestitamo in jim želimo ogromno uspehov še naprej! ?